Street Magic Praha 2

2. Street magic Praha

2.7.2012 – 8.7.2012

Organizace na tuto událost už byla snazší. Již jsme se znali a tak obavy z neznáma byli ty tam. Tudíž zbyla jen natěšenost. Hlaví organizátoři zase Radek Stach a Radek Vojkůvka.

Během roku jsme sehnali nějaké nové tváře, buď pokročilý a nebo začínající kouzelníky. Chtěli jsme všem ukázat že kouzlení je sranda se super partou. Během krátké doby jsem si je oblíbil a stali se mými dobrými kamarády i přesto, že se vídáme jen jednou či dvakrát ročně.

Dalši tradiční účastník byl zase Petr Skyva, tento ročník jste si mohli všimnout dvou nových tváří a to Jan Kremeň, který s kouzlením začínal, zároveň je to výborný harmonikář, což se nám dost hodilo na busking (vydělávání peněz, při kouzlení na ulici). A také se věnuje delší dobu odemykáním zamků pomocí šperháků. Ale to hlavní, je sním šílená sranda a i kdyby neudělal ani jeden trik, k našemu kouzelnickému týmu prostě patří. Další účastník ani né kouzelník, ale spíše flourisher Petr Hrubý, který si hodně rozuměl s Petrem Skyvou, když spolu dělali ty přehnanosti s kartama. Bohužel se snámi mohl zdržet jen kratší dobu, ale i tak si to setkání užil.
Tento ročník jsem si užil dá se říct z poloviny, jelikož jsem v tu dobu navštěvoval krupiérský kurz který byl od 9:00 do 15:00 každý všední den. Takže jsem s klukama kouzlil jen od tří odpopledne do osmé hodiny večerní a pak jsem utíkal na autobus. Takže jsem si nezakouzlil v noční Praze, což prý bylo super. I tak jsme si však užili hromadu srandy, probrali všechny kouzla, vyměnili zkušenosti. Ukázali jsme kouzla spoustě lidem a domů jsme jeli všichni se super pozitivním zážitkem. Cestou domů už se všichni těšili až spracuji nové video z této akce a zároveň se nikdo nemohl dočkat dalšího ročníku.