Škola kouzel a triků

Výuka kouzel

Všichni jsme si jako děti zkusily několik aktivit, ale jen pár z nás zůstalo například u fotbalu a dělá jej dodnes. Hrály jsme na všelijaké hudební nástroje, ale jen pár vytrvalých hraje dodnes. A stejné je to i s kouzly. Většina slavných kouzelníků popadla kouzelnickou hůlku do ruky již v útlém věku a věřte nebo ne, ani Chriss Angel se nenarodil jako génius. Za každým talentem se ukrývají hodiny, dny, měsíce a roky dřiny a toho správného zapálení. Jeví vaše dítko zájem o kouzla? Podopřte ho v tom. Třeba ho kouzla natolik osloví, že jeho jméno bude jednou zářit na billboardech v Las Vegas. Na to vsadím boty!

“Já jako malý hrál flórbal, basket a taky jsem brnkal na klavír. Zároveň jsem chodil na počítačový kroužek, ale ani u jednoho koníčku jsem nevydržel. Až teprve kouzla mě pohltila a jsem jim věrný dodnes. A určitě v tom nejsem sám. Proto mi bude obrovskou ctí inspirovat a motivovat do kouzel každého dalšího budoucího kouzelníka, kterým můžeš být právě třeba ty. Tak co, jsme v tom společně? :-)”

Lekce triků

Dejf neučí jen kouzla a to, jak je správně prezentovat. Učí také triky s kartami nebo-li CARDISTRY. Laicky tomu můžeme říkat třeba umělecké míchání karet. Kouzlo člověku zamotá hlavu samo o sobě, kdežto v Cardistry lidé obdivují vaše umění s kartami. Je to koníček, který vyžaduje spoustu preciznosti a úsilí, ale krom toho nestojí zhola nic. Vše, co k tomu pořebujete, jsou dobré karty a trocha trpělivosti. Další výhodou je nezávislost na prostředí a počasí, cardistry totiž můžete trénovat prakticky kdekoliv. Kromě triků s kartami se Dejf věnuje i trikům s ŽETONY, což je obdobné, karty jen stačí vyměnit za pokerové chipy a tadáá – další druh umění je na světě. Tento balíček je vhodný pro jednorázové akce nebo jako součást dětské kouzelnické show. Je zaměřen pro začátečníky, kterým je svět kouzel úplně cizí.

Výuka kouzel a triků pro skupinu (seminář)

Délka výuky: 1-6 hodin (dle dohody)

Cena výuky: od 3 000 Kč (dále dle dohody) 

  • Cena výuky se odvíjí podle délky, počtu diváků, lokality a nadále i dle speciálních přání klienta.
  • Školu kouzel lze kombinovat s dalšími aktivitami jako například SHOW PRO DĚTI.

Pro domluvení ceny a detailů mě REZERVUJTE ZDE

 


Výuka kouzel a triků individuálně

 

Individuální výuka kouzel je vhodná pro opravdové zájemce o magii, kteří ovšem stále setrvávají na mudlovském levelu ? Mírně pokročilí jsou samozřejmě také vítáni, pokud by se rádi v kouzlech zdokonalili a posunuli dál.

A co vás tedy čeká? Podíváte se za oponu těch nejlepších a nejobtížnějších triků a co je důležité, spolu s nimi si osvojíte i správné techniky k jejich předvádění. Bude toho ale mnohem, mnohem víc. Zabrousíme i do kouzelnické psychologie, v níž vás naučím jak pracovat s divákem, jak odvádět pozornost, jak oslovit diváka, či jak začít nebo jak ukončit vystoupení. Všechny tyto techniky mám osvědčené a fungují mi parádně, ještě aby ne, pečlivě jsem je vytvářel a následně testoval celý svůj kouzelnický život. A stejně tak budou fungovat i vám. Už nemusíte čekat na dopis z Bradavic a tajně doufat, že Moudrý klobouk vítězoslavně prohlásí: „Nebelvír!“. Brány do Bradavic se vám můžou otevřít i jinak. Stačí mi napsat na Facebooku, poslat E-mail nebo zavolat a společně se podíváme na to, jak tvou kouzelnickou kariéru správně nastartovat.

Osobní hodiny kouzel a triků

Jedna z dalších možností, jak se se mnou v kouzlech vypracovat je, že se jednodušše sejdeme a budeme spolu trénovat. Variant se nabízí hned několik. Pokud bydlíte v okrese České Lípa, stejně jako já, rád vás k sobě domů pozvu na čaj a kouzla tak můžeme pilovat v klidu a soukromí. Nebo obráceně. Pokud vám ani jedna varianta nevyhovuje, sejdeme se na kterémkoliv veřejném místě – kavárny, parky, restaurace, to už nechám na vás.

Délka výuky: Dle dohody (jednorázová schůzka/rituál)

Cena výuky: Dle dohody 

Jak moc vaše peněženka zapláče záleží také na:

  • vzdálenosti cílové lokace od mého bydliště (Severní Čechy, Praha a okolí mají jistou výhodu).
  • počtu studentů (čím více kouzelnických kamarádů a sourozenců, tím nižší cena)
  • počtu hodin strávených se mnou (ceny níže v sekci Skype Škola Kouzel jsou velmi podobné)

Skype Škola Kouzel

Jednoduše a z pohodlí domova, to je nová moderní forma výuky. Buďte IN zapněte webkameru a pojďme na několik hodin probírat magii, prezentaci nebo cardistry.

A jaké má tato Skype Škola Kouzel VÝHODY?

  1. Neztratíte čas cestováním do kouzlenického kroužku a zpět.
  2. Ušetříte za dopravu.
  3. Budu se věnovat pouze Vám, nikoliv skupince dalších žáků.
  4. Hodiny jsou flexibilní a přizpůsobím je Vám.
  5. 1 trik v kouzelnickém obchodě nebo za stejnou cenu 1 hodiny výuky semnou, kde Vás naučím triků několik.

Požadavků pro tento styl výuky je jen pár a jsou snadno splnitelné. Nemusíte mít nutno Skype účet, lze použít i jinou komunikační aplikaci. Měli byste vlastnit webkameru (nebo zabudovanou v PC) není však podmínkou. Před zaplacením mě kontaktovat, domluvit hodiny, styl kouzel a triků o jaký máte zájem, kde zárověn zjistím Vaší úroveň magie. Platba předem, převodem na účet.

 

Pro domluvení ceny a detailů mě KONTAKTUJTE ZDE

 

Návod na jednoduché kouzlo!!