Mikromagie v těsné blízkosti

Mikromagie (narozeninová párty, událost…) Vtipnou a hravou formou podaná kouzla v těsné blízkosti s divákem, to je Dejvův styl mikromagie. Publikum tahá karty z balíčku, on tahá esa z rukávu a králíky z klobouku. Asistentku po jeho boku ale nečekejte, role asistenta se totiž ujmete Vy sami. Jako divák si nejen vybíráte karty, ale také důkladně mícháte balíčky a v neposlední řadě kontrolujete kouzelníka ze všech úhlů. Jste zkrátka nedílnou součástí každého vystoupení. A to doslova. Nemusíte se tedy rozhodně bát, že polovina Vašeho drahocenného těla zůstane v krabici a Vy tak přijdete domů po kouskách.

Dejvova specializace v oboru kouzel je Street magic: zastavovat náhodné kolemjdoucí (občas i kolemběžící, Dejva totiž neodradí vůbec nic), hrát si s nimi, dělat jejich den veselejším a  především bystře reagovat v nepředvídatelných situacích. Je velmi důmyslný a všechno střeží…a to je oč tu běží. Stejně tak jako na ulici, i na Vámi pořádané události se Dejf bude náhodně pohybovat a bude Vaše hosty bavit tak, že na akci budou vzpomínat s úsměvem na tváři a se jménem Vaší firmy navěky uchovaným v paměti.

Table hopping (svatba, ples…)
je forma mikromagie – tedy kouzlení u stolů, jak už název napovídá. A ani tohle odvětví není pro Dejva žádným oříškem. Tento typ vystoupení je vhodný na akci, kde chcete hosty zabavit, rozvinout jejich fantazii a nechat je se tak trochu navrátit do dětských let.

Firemní akce (večírek) – Pokud Vaše firma pořádá důležitý večírek, na kterém se seznamování s potencionálním klientem nevyhnete, Dejf je pro Vás ten správný element k prolomení ledů a navázání nových vztahů. Dejf všem vykouzlí nejen úsměv na tváři, ale také uvolněnou a přátelskou atmosféru. A u ní to všechno začíná! (Po domluvě je schopen předvádět triky a iluze přímo s Vašimi produkty a tak být i součástí vaší reklamní kampaně.)

Délka vystoupení: 1-4 hodiny (dle dohody)

Cena vystoupení: od 3 000 Kč (dále dle dohody)

  • Cena vystoupení se odvíjí podle délky, počtu diváků, lokality a nadále i dle speciálních přání klienta.
  • Show lze kombinovat s dalšími aktivitami jako například JEVIŠTNÍ SHOW.

Pro domluvení ceny a detailů mě REZERVUJTE ZDE