Jevištní zábavná magie

Kouzelnická show pro početnější publikum v sále, divadle nebo jakémkoliv větším prostoru s parketem, kde to Dejf může pořádně roztočit. Učaruje Vás těmi nejlepšími kouzly z moderní magie, které půjdou ruku v ruce s neotřelým humorem – prodloužit si život chceme všichni, a nebude chybět ani interakce s publikem. Co si pod tím představit? Publikum se aktivně zapojuje do dění, odpovídá na otázky a v neposlední řadě dává bedlivý pozor na jednotlivé hmaty a chvaty. Někteří šťastlivci jsou dokonce přizváni do jeho bezprostřední blízkosti a stávají se tak na malý moment rekvizitou při jeho kouzelnickém čísle.

Narozeninová oslava (domácí, venkovní…) je ideální příležitostí k tomu, objednat si Dejva jako narozeninové překvapení. Aneb…proč dávat oslavenci dárek klasickým způsobem, když mu ho může přičarovat kouzelník? Jen buďte opatrní při rozkrajování dortu, víte, jak už to s kouzelníky bývá…

Varování: Pravděpodobně budete natolik unešeni, že úplně zapomenete, kolik vám je vlastně let. Kolik? No přece tolik, na kolik se cítíte!

Večírek (firemní, rodinný…) je typ akce, kde kouzelník rozhodně nesmí chybět. Ať už pořádáte večírek firemní nebo soukromý (například rozlučku se svobodou), jedno je jisté – zábava nesmí váznout. Ale nebojte, na příhody z natáčení nebo na ostřílené anekdoty tentokrát nedojde, o všechno se totiž postará Dejf.

Svatba, jeden z nejvýznamnějších dnů v životě. A co ho takhle udělat ještě o krapítek významnějším? Přizvěte si kouzelníka na váš velký den a nechte si doslova „vyložit karty stůl“ ještě předtím, než si se svoji drahou polovičkou řeknete ANO. Jste si opravdu souzeni, anebo je tu něco, co byste měli vědět? Dejf už to ví. Chcete taky?

 

Délka vystoupení: 10-30 minut (dle dohody)

Cena vystoupení: od 3 000 Kč (dále dle dohody) 

  • Cena vystoupení se odvíjí podle délky, počtu diváků, lokality a nadále i dle speciálních přání klienta.
  • Show lze kombinovat s dalšími aktivitami jako například MIKROMAGIE.

Pro domluvení ceny a detailů mě REZERVUJTE ZDE